Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-121S-S35AD
TV07DT-21-121S-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-121S-S35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-121S-S35AD.pdf
Availability of TV07DT-21-121S-S35AD
QUANTITY
TV07DT-21-121S-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-121S-S35AD
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-121S-S35AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-121S-S35AD
Related LinksTV07DT-21-, TV07DT-21-121S-S35AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-121S-S35AD Details Description
Related parts for TV07DT-21-121S-S35AD
FIXED IND 1.8UH 4.34A 21 MOHM datasheet.pdf
RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 1A TO92 MOD datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC VERT GRN 14CK datasheet.pdf
ASSEMBLY ROUND 1 POS 9.9MM D 6.8 datasheet.pdf