Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-121SA-S35AD
TV07DT-21-121SA-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-121SA-S35AD
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-121SA-S35AD.pdf
Availability of TV07DT-21-121SA-S35AD
QUANTITY
TV07DT-21-121SA-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-121SA-S35AD
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-121SA-S35AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-121SA-S35AD
Related LinksTV07DT-21-, TV07DT-21-121SA-S35AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-121SA-S35AD Details Description
Related parts for TV07DT-21-121SA-S35AD
CONN HEADER 42POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 20MA 410 MOHM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.5A 8LFCSP datasheet.pdf
RES 820 OHM 20W 1% TO126 datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD datasheet.pdf
OSCILLATOR 1.0 HZ MEMS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 120NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf