Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-39B
TV07DT-21-39B picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-39B
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 39C 37#20 2#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-39B.pdf
Availability of TV07DT-21-39B
QUANTITY
TV07DT-21-39B Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-39B
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-39B
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-39B
Related LinksTV07DT, TV07DT-21-39B Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-39B Details Description
Related parts for TV07DT-21-39B
JUMPER-H1502TR/A3049G/H1500TR 4" datasheet.pdf
FFC PIN WIRE BBL SN datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 487K OHM 1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 68A DPAK datasheet.pdf
CBL 39POS 0.5MM JMPR TYPE D 10" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 3W datasheet.pdf