Amphenol Aerospace Operations TV07DT-25-24A
TV07DT-25-24A picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-25-24A
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN J/N REC
Datasheet Download
TV07DT-25-24A.pdf
Availability of TV07DT-25-24A
QUANTITY
TV07DT-25-24A Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-25-24A
Internal Part NumberEIS-TV07DT-25-24A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-25-24A
Related LinksTV07DT, TV07DT-25-24A Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-25-24A Details Description
Related parts for TV07DT-25-24A
IC OPAMP ISOLATION 20KHZ 16CDIP datasheet.pdf
CAP THIN FILM 22PF 25V 0805 datasheet.pdf
CONN U-MNL CAP 3POS 94V-2 BLK datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 4B 16TQFN datasheet.pdf
RES MO 1W .47 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
RCPT 10ROW 300POS VERT SMD GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf