Amphenol Aerospace Operations TV07RK-21-121SE-LC
TV07RK-21-121SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
TV07RK-21-121SE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07RK-21-121SE-LC.pdf
Availability of TV07RK-21-121SE-LC
QUANTITY
TV07RK-21-121SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07RK-21-121SE-LC
Internal Part NumberEIS-TV07RK-21-121SE-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07RK-21-121SE-LC
Related LinksTV07RK-21, TV07RK-21-121SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07RK-21-121SE-LC Details Description
Related parts for TV07RK-21-121SE-LC
CONN EDGECARD 44POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
METRAL HDR RA STB 5X6 datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 950MA 140 MOHM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 24-48V 350MA datasheet.pdf
IC FPGA 176 I/O 208PQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 13.7K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 203 TYPE D 36POS datasheet.pdf
RES 12.1M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
FERRITE CHIP BEAD 80 OHM SMD datasheet.pdf