Panduit TV105-12M20Y
TV105-12M20Y picture photo
Mfg. Part Number
TV105-12M20Y
Manufacturer
Product Category
Solid Tubing, Sleeving
Brief Description
VINYL TUBING 12 AWG 2.26MM BLA
Datasheet Download
TV105-12M20Y.pdf
Availability of TV105-12M20Y
QUANTITY
TV105-12M20Y Order Process
Ship out your order
Specifications of TV105-12M20Y
Internal Part NumberEIS-TV105-12M20Y
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilySolid Tubing, Sleeving
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV105-12M20Y
Related LinksTV105-, TV105-12M20Y Datasheet, Panduit Distributor
TV105-12M20Y Details Description
Related parts for TV105-12M20Y
HEATSHRINK RNF-100 3/4"X4' BLK datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
SWITCH REED SPST 500MA 6-10AT datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 12-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
LED PM INDICATOR PROMINENT WHITE datasheet.pdf
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES SMD 0.18 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf