Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-11-19PA-P15
TVP00DT-11-19PA-P15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-11-19PA-P15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 19C 19#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-11-19PA-P15.pdf
Availability of TVP00DT-11-19PA-P15
QUANTITY
TVP00DT-11-19PA-P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-11-19PA-P15
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-11-19PA-P15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-11-19PA-P15
Related LinksTVP00DT-1, TVP00DT-11-19PA-P15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-11-19PA-P15 Details Description
Related parts for TVP00DT-11-19PA-P15
CTRLR TEMP SSR 240V 50A AC OUT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP MICA 750PF 1% 100V 1812 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 12A SC70-6 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS WALL MT PINS datasheet.pdf
BOARD KIT CRYPTO W/2 SOIC SKTS datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE PIN datasheet.pdf
MICRO 25C S 24" YEL JACKS NI datasheet.pdf
750 TB SOCKET OPEN RA datasheet.pdf
508 TB SOC WF VERTICAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 657W datasheet.pdf