Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-11-19PA-P15AD
TVP00DT-11-19PA-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-11-19PA-P15AD
Brief Description
HD 38999 19C 19#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-11-19PA-P15AD.pdf
Availability of TVP00DT-11-19PA-P15AD
QUANTITY
TVP00DT-11-19PA-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-11-19PA-P15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-11-19PA-P15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-11-19PA-P15AD
Related LinksTVP00DT-11, TVP00DT-11-19PA-P15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-11-19PA-P15AD Details Description
Related parts for TVP00DT-11-19PA-P15AD
RES SMD 100 OHM 5% 2W J LEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 4.51"L X 3.51"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 450W datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 65W datasheet.pdf