Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-32S-S35
TVP00DT-13-32S-S35 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-32S-S35
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-32S-S35.pdf
Availability of TVP00DT-13-32S-S35
QUANTITY
TVP00DT-13-32S-S35 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-32S-S35
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-32S-S35
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-32S-S35
Related LinksTVP00DT-1, TVP00DT-13-32S-S35 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-32S-S35 Details Description
Related parts for TVP00DT-13-32S-S35
IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
DISPLAY VFD 7-SEG 1X6 12.4MM datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 825K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf