Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-15-19JN
TVP00DT-15-19JN picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-15-19JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-15-19JN.pdf
Availability of TVP00DT-15-19JN
QUANTITY
TVP00DT-15-19JN Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-15-19JN
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-15-19JN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-15-19JN
Related LinksTVP00DT, TVP00DT-15-19JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-15-19JN Details Description
Related parts for TVP00DT-15-19JN
RES SMD 1.5 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 256VWM 414VC SMD datasheet.pdf
VOLTMETER 0-200MVDC LCD PANEL MT datasheet.pdf
BAG 8300 METAL OUT 3MIL 8X12 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 250VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 243K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL GOLD 46POS datasheet.pdf
EMI FILTER PI TYPE datasheet.pdf
R/A HDR PWRBLADE datasheet.pdf
CAP 5F -10%, +30% 2.7V T/H datasheet.pdf