Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-21-121PA-P35AD
TVP00DT-21-121PA-P35AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-21-121PA-P35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-21-121PA-P35AD.pdf
Availability of TVP00DT-21-121PA-P35AD
QUANTITY
TVP00DT-21-121PA-P35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-21-121PA-P35AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-21-121PA-P35AD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-21-121PA-P35AD
TVP00DT-21-121PA-P35AD Details Description
Related parts for TVP00DT-21-121PA-P35AD
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 120V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
IC MIXER 1.7-2.2GHZ DWN 20TQFN datasheet.pdf
FUSE 315A 1250V 1/110 AR CU datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 360NH 30A 1.2 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
RES 7.41K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.61K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
1" CIRLCLE - 5/PK datasheet.pdf