Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-21-121SA-S35
TVP00DT-21-121SA-S35 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-21-121SA-S35
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-21-121SA-S35.pdf
Availability of TVP00DT-21-121SA-S35
QUANTITY
TVP00DT-21-121SA-S35 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-21-121SA-S35
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-21-121SA-S35
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-21-121SA-S35
Related LinksTVP00DT-21, TVP00DT-21-121SA-S35 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-21-121SA-S35 Details Description
Related parts for TVP00DT-21-121SA-S35
SCREWDRIVER PHILLIPS #2 8.07" datasheet.pdf
CONN FORK UNINSUL 16-14 AWG #4 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 200MW SOT323 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
RES SMD 576K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 21POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.8A DDPAK datasheet.pdf
CONN HAN MODULAR COMPACT SIDE M datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 90POS datasheet.pdf
OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf