Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-21-121SA-S35AD
TVP00DT-21-121SA-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-21-121SA-S35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-21-121SA-S35AD.pdf
Availability of TVP00DT-21-121SA-S35AD
QUANTITY
TVP00DT-21-121SA-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-21-121SA-S35AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-21-121SA-S35AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-21-121SA-S35AD
TVP00DT-21-121SA-S35AD Details Description
Related parts for TVP00DT-21-121SA-S35AD
RES SMD 499 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CABLE ASSEM UFL-UFL 500MM 0.81 datasheet.pdf
HEAT SINK 33MM X 33MM X 7.5MM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 128KBIT 25NS 64TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 25V 20% 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 36NH 910MA 200 MOHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf