Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-21-39JA
TVP00DT-21-39JA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-21-39JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-21-39JA.pdf
Availability of TVP00DT-21-39JA
QUANTITY
TVP00DT-21-39JA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-21-39JA
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-21-39JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-21-39JA
Related LinksTVP00DT, TVP00DT-21-39JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-21-39JA Details Description
Related parts for TVP00DT-21-39JA
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RADIO LINK TESTER 315MHZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.78K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOD IGBT 150A 4500V DUAL datasheet.pdf
PANEL SIDE 31X57X0.8" WHITE 1/PR datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 305 TYP datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf