Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-25-187SB-S35AD
TVP00DT-25-187SB-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-25-187SB-S35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-25-187SB-S35AD.pdf
Availability of TVP00DT-25-187SB-S35AD
QUANTITY
TVP00DT-25-187SB-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-25-187SB-S35AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-25-187SB-S35AD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-25-187SB-S35AD
TVP00DT-25-187SB-S35AD Details Description
Related parts for TVP00DT-25-187SB-S35AD
BOARD EVAL FOR AD7730 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 28 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
POE INJECTOR 16.8W -48V DESKTOP datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 2.2K OHM 5% 0603 datasheet.pdf
RES 100K OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 6PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf
CONN 34POS 0.8MM SMT datasheet.pdf