Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-13-32PA-P15
TVP00DZ-13-32PA-P15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-13-32PA-P15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-13-32PA-P15.pdf
Availability of TVP00DZ-13-32PA-P15
QUANTITY
TVP00DZ-13-32PA-P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-13-32PA-P15
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-13-32PA-P15
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-13-32PA-P15
Related LinksTVP00DZ-1, TVP00DZ-13-32PA-P15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-13-32PA-P15 Details Description
Related parts for TVP00DZ-13-32PA-P15
CAP CER 220PF 50V X5R 0201 datasheet.pdf
RES SMD 340K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 91K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M10-1.25 6H .5-4.5V datasheet.pdf
RES SMD 160K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN TERM SIAMEZE 12-23AWG TAB datasheet.pdf
CAP CER 3.2PF 50V T2H 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 30PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B M25 datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 0.5% 1/4W 1210 datasheet.pdf