Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-15-15A
TVP00DZ-15-15A picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-15-15A
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-15-15A.pdf
Availability of TVP00DZ-15-15A
QUANTITY
TVP00DZ-15-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-15-15A
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-15-15A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-15-15A
Related LinksTVP00DZ, TVP00DZ-15-15A Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-15-15A Details Description
Related parts for TVP00DZ-15-15A
RES SMD 360 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 16SOIC datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD datasheet.pdf
TRANS NPN 25V 0.7A TO-92S datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
SPRING,COMPRESSION datasheet.pdf
CAP CER 15PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
LED 1/2" FLAT RED 24VDC TERM datasheet.pdf