Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-25-24SB-LC
TVP00DZ-25-24SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-25-24SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-25-24SB-LC.pdf
Availability of TVP00DZ-25-24SB-LC
QUANTITY
TVP00DZ-25-24SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-25-24SB-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-25-24SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-25-24SB-LC
Related LinksTVP00DZ-2, TVP00DZ-25-24SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-25-24SB-LC Details Description
Related parts for TVP00DZ-25-24SB-LC
MOSFET P-CH 25V 460MA SOT-23 datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.7V 200MW SOT323 datasheet.pdf
HSC HIGH ACCURACY 1% TOTAL datasheet.pdf
RES SMD 78.7 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
RES 300 OHM 50W 1% TO220 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf