Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-11-19PD-P25
TVP00RF-11-19PD-P25 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-11-19PD-P25
Brief Description
HD 38999 19C 19#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RF-11-19PD-P25.pdf
Availability of TVP00RF-11-19PD-P25
QUANTITY
TVP00RF-11-19PD-P25 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-11-19PD-P25
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-11-19PD-P25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-11-19PD-P25
Related LinksTVP00RF-1, TVP00RF-11-19PD-P25 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RF-11-19PD-P25 Details Description
Related parts for TVP00RF-11-19PD-P25
CONN HEADER 7POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 200MHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB datasheet.pdf
OSC OCXO 38.88MHZ CMOS PC PIN datasheet.pdf