Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-11-19SB-S2
TVP00RF-11-19SB-S2 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-11-19SB-S2
Brief Description
HD 38999 19C 19#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RF-11-19SB-S2.pdf
Availability of TVP00RF-11-19SB-S2
QUANTITY
TVP00RF-11-19SB-S2 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-11-19SB-S2
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-11-19SB-S2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-11-19SB-S2
Related LinksTVP00RF-1, TVP00RF-11-19SB-S2 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RF-11-19SB-S2 Details Description
Related parts for TVP00RF-11-19SB-S2
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 16K EE 8-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CHOKE COM MODE 90 OHM 50V 0805 datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 86MHZ 8SOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 374K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN SOCKET PLCC 44POS TIN datasheet.pdf
CAP CER 10PF 440VAC U2J RADIAL datasheet.pdf