Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-21-121PC-P15AD
TVP00RF-21-121PC-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-21-121PC-P15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RF-21-121PC-P15AD.pdf
Availability of TVP00RF-21-121PC-P15AD
QUANTITY
TVP00RF-21-121PC-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-21-121PC-P15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-21-121PC-P15AD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-21-121PC-P15AD
TVP00RF-21-121PC-P15AD Details Description
Related parts for TVP00RF-21-121PC-P15AD
CABLE 4COND 18AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
IC OPAMP GP 500KHZ 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 21POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 0.250" (6.35mm) Screw, Rivet, Stud datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
Connector Socket 76 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf