Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-25-187PA-P25AD
TVP00RF-25-187PA-P25AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-25-187PA-P25AD
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RF-25-187PA-P25AD.pdf
Availability of TVP00RF-25-187PA-P25AD
QUANTITY
TVP00RF-25-187PA-P25AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-25-187PA-P25AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-25-187PA-P25AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-25-187PA-P25AD
TVP00RF-25-187PA-P25AD Details Description
Related parts for TVP00RF-25-187PA-P25AD
FIXED IND 8.2UH 518MA 744 MOHM datasheet.pdf
Connector Receptacle 13 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS R/A T/H 15GOLD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.1A 30V datasheet.pdf
FILTER HI PERFORM IEC INLET 8A datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 225MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM datasheet.pdf