Amphenol Aerospace Operations TVP00RK-15-55PD-P3AD
TVP00RK-15-55PD-P3AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RK-15-55PD-P3AD
Brief Description
HD 38999 55C 55#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RK-15-55PD-P3AD.pdf
Availability of TVP00RK-15-55PD-P3AD
QUANTITY
TVP00RK-15-55PD-P3AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RK-15-55PD-P3AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RK-15-55PD-P3AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RK-15-55PD-P3AD
Related LinksTVP00RK-15, TVP00RK-15-55PD-P3AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RK-15-55PD-P3AD Details Description
Related parts for TVP00RK-15-55PD-P3AD
TERM BLOCK HDR 38POS VERT 5MM datasheet.pdf
16 MTE PANEL MOUNT SR datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 250W datasheet.pdf
RES 374 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP REV 100V 35A DO5 datasheet.pdf
SENSOR PROX NPN 17.6MM 12-24VDC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
A/L LOW PRO HDR 39/40P VERT 15 datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 1W MELF datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT datasheet.pdf