Amphenol Aerospace Operations TVP00RK-19-88S-S15AD
TVP00RK-19-88S-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RK-19-88S-S15AD
Brief Description
HD 38999 88C 88#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RK-19-88S-S15AD.pdf
Availability of TVP00RK-19-88S-S15AD
QUANTITY
TVP00RK-19-88S-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RK-19-88S-S15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RK-19-88S-S15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RK-19-88S-S15AD
Related LinksTVP00RK-19, TVP00RK-19-88S-S15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RK-19-88S-S15AD Details Description
Related parts for TVP00RK-19-88S-S15AD
OPTOISO 3.75KV DARL W/BASE 6DIP datasheet.pdf
RES SMD 20.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 100V SCREW datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN datasheet.pdf
CBL RIBN 26COND 0.050 GRAY 500' datasheet.pdf
RES 15 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.036UF RADIAL datasheet.pdf
24-Bit, 96 kHz Surround Sound Codec IC datasheet.pdf