Amphenol Aerospace Operations TVP00RK-25-187S-S15
TVP00RK-25-187S-S15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RK-25-187S-S15
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RK-25-187S-S15.pdf
Availability of TVP00RK-25-187S-S15
QUANTITY
TVP00RK-25-187S-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RK-25-187S-S15
Internal Part NumberEIS-TVP00RK-25-187S-S15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RK-25-187S-S15
Related LinksTVP00RK-2, TVP00RK-25-187S-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RK-25-187S-S15 Details Description
Related parts for TVP00RK-25-187S-S15
RES SMD 2.4K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TEST PROBE LENTERN TIP SET datasheet.pdf
Crystal 6.0000MHz 30ppm 20pF 120 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 1.0VOUT 6A SMT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
IC ADC DUAL 16BIT 80MSPS 52-QFN datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK 50W 200V datasheet.pdf
RES 16.2 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf