Amphenol Aerospace Operations TVP00RK-9-9SB-S15AD
TVP00RK-9-9SB-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RK-9-9SB-S15AD
Brief Description
HD 38999 9C 9#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RK-9-9SB-S15AD.pdf
Availability of TVP00RK-9-9SB-S15AD
QUANTITY
TVP00RK-9-9SB-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RK-9-9SB-S15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RK-9-9SB-S15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RK-9-9SB-S15AD
Related LinksTVP00RK-9, TVP00RK-9-9SB-S15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RK-9-9SB-S15AD Details Description
Related parts for TVP00RK-9-9SB-S15AD
CONN HEADER 22POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1.5A 5DDPAK datasheet.pdf
RES SMD 374K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8SO datasheet.pdf
RELAY RF SPDT 12V datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 2POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS .380" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf