Amphenol Aerospace Operations TVP00RL-15-19HN
TVP00RL-15-19HN picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RL-15-19HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RL-15-19HN.pdf
Availability of TVP00RL-15-19HN
QUANTITY
TVP00RL-15-19HN Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RL-15-19HN
Internal Part NumberEIS-TVP00RL-15-19HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RL-15-19HN
Related LinksTVP00RL, TVP00RL-15-19HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RL-15-19HN Details Description
Related parts for TVP00RL-15-19HN
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf
IC XLATOR LVPECL-LVTTL 8-TSSOP datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR 3% SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.15A SNT6A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 100A TO263-3 datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 127K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 35V 2915 datasheet.pdf