Amphenol Aerospace Operations TVP00RQK-25-20SA
TVP00RQK-25-20SA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RQK-25-20SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 30C MIX(QUAD) SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RQK-25-20SA.pdf
Availability of TVP00RQK-25-20SA
QUANTITY
TVP00RQK-25-20SA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RQK-25-20SA
Internal Part NumberEIS-TVP00RQK-25-20SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RQK-25-20SA
Related LinksTVP00RQK, TVP00RQK-25-20SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RQK-25-20SA Details Description
Related parts for TVP00RQK-25-20SA
Connector Header 6 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
RES 332K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 36.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
BERGSTIK STR datasheet.pdf
60 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V datasheet.pdf