Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-11-35JA
TVP00RW-11-35JA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-11-35JA
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-11-35JA.pdf
Availability of TVP00RW-11-35JA
QUANTITY
TVP00RW-11-35JA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-11-35JA
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-11-35JA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-11-35JA
Related LinksTVP00RW, TVP00RW-11-35JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-11-35JA Details Description
Related parts for TVP00RW-11-35JA
RES SMD 44.2K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN ACCY CARD RETENTION BLACK datasheet.pdf
RES SMD 681 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 5% 3W 4122 datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONN 32POS DIN B/2 MALE R/A datasheet.pdf
IC FPGA 81 I/O 100TQFP datasheet.pdf
IC MINI-BALLAST CTLR 8SOIC datasheet.pdf
RES 11 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf