Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-13-32S-S15AD
TVP00RW-13-32S-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-13-32S-S15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-13-32S-S15AD.pdf
Availability of TVP00RW-13-32S-S15AD
QUANTITY
TVP00RW-13-32S-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-13-32S-S15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-13-32S-S15AD
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-13-32S-S15AD
Related LinksTVP00RW-13, TVP00RW-13-32S-S15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-13-32S-S15AD Details Description
Related parts for TVP00RW-13-32S-S15AD
PTC RESETTABLE 1.35A 30V KINKAMO datasheet.pdf
DUCT WIRE SLOT ADH LT GRY 6'/72" datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 6V datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 32POS DUAL TIN datasheet.pdf
RES SMD 787 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 3/8-24UNF 1-5V datasheet.pdf
RES 620K OHM 1/4W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
RES 6.8K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 180UF 10% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 63V THRU HOLE datasheet.pdf