Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-13-32SB-S35AD
TVP00RW-13-32SB-S35AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-13-32SB-S35AD
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-13-32SB-S35AD.pdf
Availability of TVP00RW-13-32SB-S35AD
QUANTITY
TVP00RW-13-32SB-S35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-13-32SB-S35AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-13-32SB-S35AD
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-13-32SB-S35AD
Related LinksTVP00RW-13, TVP00RW-13-32SB-S35AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-13-32SB-S35AD Details Description
Related parts for TVP00RW-13-32SB-S35AD
JUMPER-H1507TR/A3048A/H1507TR 5" datasheet.pdf
REG SW 1.2-5.5V 8A VERT T/H datasheet.pdf
IC ELECTRNC CIRCUIT BREAKER 8DIP datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ MICRO8 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 68 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf