Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-25-187PD-P35AD
TVP00RW-25-187PD-P35AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-25-187PD-P35AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RW-25-187PD-P35AD.pdf
Availability of TVP00RW-25-187PD-P35AD
QUANTITY
TVP00RW-25-187PD-P35AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-25-187PD-P35AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-25-187PD-P35AD
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-25-187PD-P35AD
TVP00RW-25-187PD-P35AD Details Description
Related parts for TVP00RW-25-187PD-P35AD
IC SWITCH QUAD 1X1 14DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 120VWM 193VC P600 datasheet.pdf
RES 39 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 190POS VERT .025 SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
N CLAMP STYLE PLUG BELDEN 9880 datasheet.pdf
POE+ GIGA-MINIMC, 2TX/LX-SM1550/ datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 1A 90 MOHM SMD datasheet.pdf