Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-25-20SC-LC
TVP00RW-25-20SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-25-20SC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 30C MIXED SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-25-20SC-LC.pdf
Availability of TVP00RW-25-20SC-LC
QUANTITY
TVP00RW-25-20SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-25-20SC-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-25-20SC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-25-20SC-LC
Related LinksTVP00RW-2, TVP00RW-25-20SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-25-20SC-LC Details Description
Related parts for TVP00RW-25-20SC-LC
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14SO datasheet.pdf
EMITTER IR 850NM 50MA datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10SSOP datasheet.pdf
LED CBI 3MM RED/GRN BICOLOR RA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .178M 25POS datasheet.pdf
RES 3.24K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf