Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-25-24JC-LC
TVP00RW-25-24JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-25-24JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-25-24JC-LC.pdf
Availability of TVP00RW-25-24JC-LC
QUANTITY
TVP00RW-25-24JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-25-24JC-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-25-24JC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-25-24JC-LC
Related LinksTVP00RW-2, TVP00RW-25-24JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-25-24JC-LC Details Description
Related parts for TVP00RW-25-24JC-LC
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC DATA SELECT/MUX DUAL 16SO datasheet.pdf
68670-8-CUS.HDR datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.5A 8DIP datasheet.pdf
OSC VCXO 43.56MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC ARM CORTEX MCU 64KB 100LQFP datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
LED 3000K 90CRI WHT SMD datasheet.pdf
RES 38.3K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf