Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-15-18JN-LC
TVPS00RF-15-18JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-15-18JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-15-18JN-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-15-18JN-LC
QUANTITY
TVPS00RF-15-18JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-15-18JN-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-15-18JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-15-18JN-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-15-18JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-15-18JN-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-15-18JN-LC
CABLE CAT5 PATCH GREEN 3M datasheet.pdf
SOCKET TRACK SMD FOR G2R-1-S datasheet.pdf
Crystal 4.0000MHz 30ppm 18pF 150 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf