Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-21-35BA
TVPS00RF-21-35BA picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-21-35BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 79C 79#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-21-35BA.pdf
Availability of TVPS00RF-21-35BA
QUANTITY
TVPS00RF-21-35BA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-21-35BA
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-21-35BA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-21-35BA
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-21-35BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-21-35BA Details Description
Related parts for TVPS00RF-21-35BA
CAP CER 1.5PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS 2MM STR DL PCB datasheet.pdf
111LF METRAL PWR 4RX1M STR RCP datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
IC DDR SDRAM 256M 250MHZ 66TSOP datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
IC BAROMETER I2C DGTL MINI 8-LGA datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN SOCKET .4MM 24POS SMD datasheet.pdf