Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-24PE-LC
TVPS00RF-25-24PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-24PE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-24PE-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-24PE-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-24PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-24PE-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-24PE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-24PE-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-25-24PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-24PE-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-24PE-LC
OSC XO 6.144MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH datasheet.pdf
IC FPGA 260 I/O 456FBGA datasheet.pdf
SENSOR 200PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
RES 53.6 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
SENSOR PROX NC 6.4MM 12-24VDC datasheet.pdf
DIODE ZENER 75V 2W DO204AL datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 305 TYP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 90V 1A SJP datasheet.pdf