Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-24SC
TVPS00RF-25-24SC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-24SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-24SC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-24SC
QUANTITY
TVPS00RF-25-24SC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-24SC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-24SC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-24SC
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-25-24SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-24SC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-24SC
CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 800 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE MODULE 20V 120A TO249AB datasheet.pdf