Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-4JE-LC
TVPS00RF-25-4JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-4JE-LC
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-4JE-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-4JE-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-4JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-4JE-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-4JE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-4JE-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-25-4JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-4JE-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-4JE-LC
SWITCH PUSH DPST 10A 110V datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 500KHZ 16SOIC datasheet.pdf
IC TXRX DUAL PROTOCAL ESD 40-QFN datasheet.pdf
CAP MICA 9PF 0.25PF 500V 1210 datasheet.pdf
RES SMD 115 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
16P MTA156 CONN ASSY 24AWG LF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
RES 825K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 480 I/O 896FBGA datasheet.pdf
RES SMD 990OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf