Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-4SC-LC
TVPS00RF-25-4SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-4SC-LC
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-4SC-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-4SC-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-4SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-4SC-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-4SC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-4SC-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-25-4SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-4SC-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-4SC-LC
IC 9-CH DUAL MODE TXCVR 56-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS datasheet.pdf
FAM3 SHEET 400X400X0.5MM W/ADH datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
RELAY SOLID STATE datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf