| Internal Part Number | EIS-TVPS00RK-13-35JA | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Connectors, Interconnects | |
| Family | Circular Connectors | |
| Series | * | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | TVPS00RK-13-35JA | |
 | ERJ-12SF1272U | RES SMD 12.7K OHM 1% 3/4W 2010 | datasheet.pdf | |
 | AMM40DTMI-S189 | CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD | datasheet.pdf | |
 | PE-0805FT472JTT | FIXED IND 4.7NH 140MA 2.8 OHM | datasheet.pdf | |
 | PB-12623CG | SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V | datasheet.pdf | |
 | 1879521-3 | RES SMD 13K OHM 1% 1W 2010 | datasheet.pdf | |