Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-23-35SA
TVPS00RK-23-35SA picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-23-35SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-23-35SA.pdf
Availability of TVPS00RK-23-35SA
QUANTITY
TVPS00RK-23-35SA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-23-35SA
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-23-35SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-23-35SA
Related LinksTVPS00RK, TVPS00RK-23-35SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-23-35SA Details Description
Related parts for TVPS00RK-23-35SA
RES SMD 34 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:10 150MHZ 28SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
DISPLAY DOT MATRX GRN 2.3" 5X8 datasheet.pdf
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO15 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
COPALUM,SLD,R 6 2-3/8 .790CL datasheet.pdf
FUSE 350A 1000V 2FKE/115 AR UR datasheet.pdf
ESD Protected, EMC Compliant, 3.3 V, 20 Mbps, EIA RS-485 Transceiver IC datasheet.pdf