Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-25-24SA-LC
TVPS00RK-25-24SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-25-24SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-25-24SA-LC.pdf
Availability of TVPS00RK-25-24SA-LC
QUANTITY
TVPS00RK-25-24SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-25-24SA-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-25-24SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-25-24SA-LC
Related LinksTVPS00RK-, TVPS00RK-25-24SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-25-24SA-LC Details Description
Related parts for TVPS00RK-25-24SA-LC
RES SMD 267K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
INSULATION BOOT datasheet.pdf
CABLE DISCRETE OUTPT 2M FOR H8PS datasheet.pdf
RES 28 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN DIN PLUG 64POS R/A GOLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 2POS PIN datasheet.pdf
SCR 2000V 1290A B-PUK datasheet.pdf
CONNECTOR 50POS RA TERM DIN datasheet.pdf