Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-25-43SB
TVPS00RK-25-43SB picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-25-43SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-25-43SB.pdf
Availability of TVPS00RK-25-43SB
QUANTITY
TVPS00RK-25-43SB Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-25-43SB
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-25-43SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-25-43SB
Related LinksTVPS00RK, TVPS00RK-25-43SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-25-43SB Details Description
Related parts for TVPS00RK-25-43SB
RES SMD 86.6 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 22MM 1/8-27NPT 5V datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 47MH 0.25A datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X5R 1210 datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CAP FILM 0.5UF 10% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf