Amphenol Aerospace Operations TVS01RF-11-35S-UWSB1
TVS01RF-11-35S-UWSB1 picture photo
Mfg. Part Number
TVS01RF-11-35S-UWSB1
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVS01RF-11-35S-UWSB1.pdf
Availability of TVS01RF-11-35S-UWSB1
QUANTITY
TVS01RF-11-35S-UWSB1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS01RF-11-35S-UWSB1
Internal Part NumberEIS-TVS01RF-11-35S-UWSB1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS01RF-11-35S-UWSB1
Related LinksTVS01RF-11, TVS01RF-11-35S-UWSB1 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS01RF-11-35S-UWSB1 Details Description
Related parts for TVS01RF-11-35S-UWSB1
FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 78VWM 126VC SMC datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
PRESS TRANS SENS .5PSI 5MM GAUGE datasheet.pdf
KEYING PEG FOR UP TO 16 PLUG datasheet.pdf
GASKET BECU 7.11X609.6MM datasheet.pdf
13+13 DIL SMT VERT SOCKET datasheet.pdf
CONN FEMALE PLUG 14POS ORG datasheet.pdf
CONN HDR 86POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf