Amphenol Aerospace Operations TVS06RF-25-24SA
TVS06RF-25-24SA picture photo
Mfg. Part Number
TVS06RF-25-24SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
TVS06RF-25-24SA.pdf
Availability of TVS06RF-25-24SA
QUANTITY
TVS06RF-25-24SA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS06RF-25-24SA
Internal Part NumberEIS-TVS06RF-25-24SA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS06RF-25-24SA
Related LinksTVS06RF, TVS06RF-25-24SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS06RF-25-24SA Details Description
Related parts for TVS06RF-25-24SA
IC OPAMP GP 1.6MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
CIR BRKR 25A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT23 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
MAGNET M05 IN SEALED PANEL SCREW datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
MINI HOOK XR W/.025" SQ PIN GRN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 3 (Power) Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE SKT datasheet.pdf