Amphenol Aerospace Operations TVS06RF-25-8P-LC
TVS06RF-25-8P-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS06RF-25-8P-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 8C 8#8(TWINAX) PIN PLUG
Datasheet Download
TVS06RF-25-8P-LC.pdf
Availability of TVS06RF-25-8P-LC
QUANTITY
TVS06RF-25-8P-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS06RF-25-8P-LC
Internal Part NumberEIS-TVS06RF-25-8P-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS06RF-25-8P-LC
Related LinksTVS06RF-, TVS06RF-25-8P-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS06RF-25-8P-LC Details Description
Related parts for TVS06RF-25-8P-LC
RES SMD 0.5 OHM 1% 25W DPAK datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 39POS datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 62MA 12 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
TAPE ACRYLIC 3/8" 5YDS datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 53.5A TO247-3 datasheet.pdf