Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-13-35SC-LC
TVS07RF-13-35SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-13-35SC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-13-35SC-LC.pdf
Availability of TVS07RF-13-35SC-LC
QUANTITY
TVS07RF-13-35SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-13-35SC-LC
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-13-35SC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-13-35SC-LC
Related LinksTVS07RF-1, TVS07RF-13-35SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-13-35SC-LC Details Description
Related parts for TVS07RF-13-35SC-LC
IC INVERTER SGL SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
WRISTSTRAP JEWEL MAGSNAP ONYX 6' datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 5.97KOHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT OMNIDIR 6DBI 12" RG-142 NFEM datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 16A 125V datasheet.pdf