Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-15-18JB
TVS07RF-15-18JB picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-15-18JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-15-18JB.pdf
Availability of TVS07RF-15-18JB
QUANTITY
TVS07RF-15-18JB Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-15-18JB
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-15-18JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-15-18JB
Related LinksTVS07RF, TVS07RF-15-18JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-15-18JB Details Description
Related parts for TVS07RF-15-18JB
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 WW datasheet.pdf
IC FPGA 488 I/O 780FBGA datasheet.pdf
RES SMD 8.87 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
OSC SO 212.50MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 16V 10% 2413 datasheet.pdf
CONN HEADER 64POS T/H R/A datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V datasheet.pdf