Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-15-18JD
TVS07RF-15-18JD picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-15-18JD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-15-18JD.pdf
Availability of TVS07RF-15-18JD
QUANTITY
TVS07RF-15-18JD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-15-18JD
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-15-18JD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-15-18JD
Related LinksTVS07RF, TVS07RF-15-18JD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-15-18JD Details Description
Related parts for TVS07RF-15-18JD
CAP CER 150PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
PWRBLADE R/A LF REC datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2312 datasheet.pdf
IC SERIAL-IN SHIFT-REG 16SO datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
GREEN CARD EDGE .100 X .200 datasheet.pdf
COVER BTS 16 KIT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
Crystal 48.0000MHz 10ppm 18pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf